Wózki spacerowe

Wózek dziecięcy rośnie razem z Twoim dzieckiem

Czy wiesz o tym, że wózek twojego dziecka rośnie wraz z nim? Dzisiejsze wózki dzielą się na różne rodzaje, które możesz kupować kolejno po sobie, gdy twój maluch zmieni już swoje gabaryty. Kiedy niemowlę jest jeszcze małe, najczęściej transportujemy go poziomo, w nosidełku.

Jednak gdy dziecko przybiera na wadze, w drugim półroczu możemy zdecydować się już na wózki spacerowe.

“Spacerówki”, bo tak mówimy o nich w skrócie, posiadają sztywne oparcie i sytuują szkraba w lekko uniesionej pozycji (pod warunkiem, że samo jest w stanie utrzymać główkę, która nie zapada się pomiędzy barki). Wózki spacerowe są przede wszystkim lekkie i przyjemne w prowadzeniu.

Możesz wnieść je po schodach, niektóre z nich składają się w jednym kawałku. Sprawdzają się świetnie, gdy zabierasz dziecko na spacer po mieście, na wycieczkę do lasu i w dalszą podróż. Wózki spacerowe są też wielofunkcyjne. W specjalnych koszach można pomieścić na nich zakupy i potrzebne przedmioty.  

Dodatkowym atutem jest ich zgrabny design. Coraz częściej projektanci decydują się na zastosowanie trzech kół, dzięki czemu wózki spacerowe wyglądają smuklej i nowocześniej.

Takie rozwiązanie gwarantuje także większą zwrotność wózka w ciasnych uliczka, czy gdy trzeba przedrzeć się przez zatłoczone miejsce.

Wózki spacerowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.